BUK9Y3R5-40E,115
MOSFET N-CH 40V 100A LFPAK56
قسمت # NOVA:
312-2287814-BUK9Y3R5-40E,115
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
BUK9Y3R5-40E,115
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 100A (Tc) 167W (Tc) Surface Mount LFPAK56, Power-SO8
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LFPAK56, Power-SO8
شماره محصول پایه BUK9Y3
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, TrenchMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 100A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)5V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 3.6mOhm @ 25A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.1V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 30.2 nC @ 5 V
ویژگی FET-
بسته / موردSC-100, SOT-669
Vgs (حداکثر)±10V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 5137 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 167W (Tc)