IPZA60R024P7XKSA1
MOSFET N-CH 600V 101A TO247-4-3
قسمت # NOVA:
312-2314311-IPZA60R024P7XKSA1
شماره قطعه سازنده:
IPZA60R024P7XKSA1
بسته استاندارد:
240
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 600 V 101A (Tc) 291W (Tc) Through Hole PG-TO247-4-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO247-4-3
شماره محصول پایه IPZA60
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهCoolMOS™ P7
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 101A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 24mOhm @ 42A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 2.03mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 164 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-4
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)600 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 7144 pF @ 400 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 291W (Tc)