RSQ045N03TR
MOSFET N-CH 30V 4.5A TSMT6
قسمت # NOVA:
312-2276791-RSQ045N03TR
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RSQ045N03TR
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 30 V 4.5A (Ta) 600mW (Ta) Surface Mount TSMT6 (SC-95)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TSMT6 (SC-95)
شماره محصول پایه RSQ045
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 4.5A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 38mOhm @ 4.5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 9.5 nC @ 5 V