NP36P06KDG-E1-AY
MOSFET P-CH 60V 36A TO263
قسمت # NOVA:
312-2263519-NP36P06KDG-E1-AY
شماره قطعه سازنده:
NP36P06KDG-E1-AY
بسته استاندارد:
800
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 60 V 36A (Tc) 1.8W (Ta), 56W (Tc) Surface Mount TO-263
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهRenesas Electronics America Inc
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-263
شماره محصول پایه NP36P06
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 36A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 29.5mOhm @ 18A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 54 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 3100 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1.8W (Ta), 56W (Tc)