DMP3007SCGQ-13
MOSFET P-CH 30V 50A 8DFN
قسمت # NOVA:
312-2302725-DMP3007SCGQ-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMP3007SCGQ-13
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 30 V 50A (Tc) 1W (Ta) Surface Mount V-DFN3333-8 (Type B)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده V-DFN3333-8 (Type B)
شماره محصول پایه DMP3007
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 50A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 6.8mOhm @ 11.5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 64.2 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerVDFN
Vgs (حداکثر)±25V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2826 pF @ 15 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1W (Ta)