FQB44N10TM
MOSFET N-CH 100V 43.5A D2PAK
قسمت # NOVA:
312-2279361-FQB44N10TM
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FQB44N10TM
بسته استاندارد:
800
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 43.5A (Tc) 3.75W (Ta), 146W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D²PAK (TO-263)
شماره محصول پایه FQB44N10
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهQFET®
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 43.5A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 39mOhm @ 21.75A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 62 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Vgs (حداکثر)±25V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1800 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 3.75W (Ta), 146W (Tc)