RQ3E100GNTB
MOSFET N-CH 30V 10A 8HSMT
قسمت # NOVA:
312-2271622-RQ3E100GNTB
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
RQ3E100GNTB
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 30 V 10A (Ta) 2W (Ta), 15W (Tc) Surface Mount 8-HSMT (3.2x3)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهRohm Semiconductor
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-HSMT (3.2x3)
شماره محصول پایه RQ3E100
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 10A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 11.7mOhm @ 10A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 7.9 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerVDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 420 pF @ 15 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2W (Ta), 15W (Tc)