FDA70N20
MOSFET N-CH 200V 70A TO3PN
قسمت # NOVA:
312-2292260-FDA70N20
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FDA70N20
بسته استاندارد:
450
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 200 V 70A (Tc) 417W (Tc) Through Hole TO-3PN
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-3PN
شماره محصول پایه FDA70
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهUniFET™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 70A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 35mOhm @ 35A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 86 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-3P-3, SC-65-3
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)200 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 3970 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 417W (Tc)