ZXMN10A08E6TA
MOSFET N-CH 100V 1.5A SOT26
قسمت # NOVA:
312-2285272-ZXMN10A08E6TA
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
ZXMN10A08E6TA
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 1.5A (Ta) 1.1W (Ta) Surface Mount SOT-26
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-26
شماره محصول پایه ZXMN10
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 1.5A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)6V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 250mOhm @ 3.2A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 7.7 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردSOT-23-6
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 405 pF @ 50 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1.1W (Ta)