DMN10H120SE-13
MOSFET N-CH 100V 3.6A SOT223
قسمت # NOVA:
312-2285217-DMN10H120SE-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMN10H120SE-13
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 3.6A (Ta) 1.3W (Ta) Surface Mount SOT-223-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-223-3
شماره محصول پایه DMN10
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 3.6A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)6V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 110mOhm @ 3.3A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 10 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-261-4, TO-261AA
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 549 pF @ 50 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1.3W (Ta)