IXTH40N50L2
MOSFET N-CH 500V 40A TO247
قسمت # NOVA:
312-2289927-IXTH40N50L2
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXTH40N50L2
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 500 V 40A (Tc) 540W (Tc) Through Hole TO-247 (IXTH)
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247 (IXTH)
شماره محصول پایه IXTH40
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهLinear L2™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 40A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 170mOhm @ 20A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 320 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)500 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 10400 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 540W (Tc)