FCD260N65S3
MOSFET N-CH 650V 12A TO252
قسمت # NOVA:
312-2296193-FCD260N65S3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FCD260N65S3
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 650 V 12A (Tc) 90W (Tc) Surface Mount TO-252AA
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-252AA
شماره محصول پایه FCD260
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهSuperFET® III
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 12A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 260mOhm @ 6A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 1.2mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 24 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)650 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1010 pF @ 400 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 90W (Tc)