FCP125N60E
POWER FIELD-EFFECT TRANSISTOR, N
قسمت # NOVA:
312-2276152-FCP125N60E
شماره قطعه سازنده:
FCP125N60E
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 600 V 29A (Tc) 278W (Tc) Through Hole TO-220-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهFairchild Semiconductor
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220-3
شماره محصول پایه FCP125
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهSuperFET® II
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 29A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 125mOhm @ 14.5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 95 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)600 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2990 pF @ 380 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 278W (Tc)