IXFH110N25T
MOSFET N-CH 250V 110A TO247AD
قسمت # NOVA:
312-2299390-IXFH110N25T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFH110N25T
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 250 V 110A (Tc) 694W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهIXYS
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247AD (IXFH)
شماره محصول پایه IXFH110
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Trench
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 110A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 24mOhm @ 55A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 3mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 157 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)250 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 9400 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 694W (Tc)