FDD26AN06A0-F085
MOSFET N-CH 60V 7A/36A TO252AA
قسمت # NOVA:
312-2273042-FDD26AN06A0-F085
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
FDD26AN06A0-F085
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 60 V 7A (Ta), 36A (Tc) 75W (Tc) Surface Mount TO-252AA
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-252AA
شماره محصول پایه FDD26AN06
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101, PowerTrench®
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 7A (Ta), 36A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 26mOhm @ 36A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 17 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 800 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 75W (Tc)