IXFH88N30P
MOSFET N-CH 300V 88A TO247AD
قسمت # NOVA:
312-2294062-IXFH88N30P
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFH88N30P
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 300 V 88A (Tc) 600W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247AD (IXFH)
شماره محصول پایه IXFH88
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Polar
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 88A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 40mOhm @ 44A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 4mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 180 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)300 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 6300 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 600W (Tc)