DMP1009UFDF-13
MOSFET P-CH 12V 15A 6UDFN
قسمت # NOVA:
312-2301217-DMP1009UFDF-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMP1009UFDF-13
بسته استاندارد:
10,000
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 12 V 15A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount U-DFN2020-6 (Type F)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده U-DFN2020-6 (Type F)
شماره محصول پایه DMP1009
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 15A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)1.8V, 4.5V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 11mOhm @ 5A, 4.5V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 1V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 44 nC @ 8 V
ویژگی FET-
بسته / مورد6-UDFN Exposed Pad
Vgs (حداکثر)±8V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)12 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1860 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2W (Ta)