DMT6005LSS-13
MOSFET N-CH 60V 13.5A 8SO
قسمت # NOVA:
312-2273087-DMT6005LSS-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMT6005LSS-13
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 60 V 13.5A (Ta) 1.3W (Ta) Surface Mount 8-SO
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SO
شماره محصول پایه DMT6005
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 13.5A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 6mOhm @ 20A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 47.1 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2962 pF @ 30 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1.3W (Ta)