NTF3055-160T3
N-CHANNEL POWER MOSFET
قسمت # NOVA:
312-2268419-NTF3055-160T3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NTF3055-160T3
بسته استاندارد:
4,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 60 V 2A (Ta) 1.3W (Ta) Surface Mount SOT-223 (TO-261)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-223 (TO-261)
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 2A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 160mOhm @ 1A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 14 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-261-4, TO-261AA
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 280 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1.3W (Ta)