SIHP10N40D-GE3
MOSFET N-CH 400V 10A TO220AB
قسمت # NOVA:
312-2277055-SIHP10N40D-GE3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
SIHP10N40D-GE3
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 400 V 10A (Tc) 147W (Tc) Through Hole TO-220AB
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهVishay Siliconix
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220AB
شماره محصول پایه SIHP10
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 10A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 600mOhm @ 5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 30 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)400 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 526 pF @ 100 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 147W (Tc)