IXFH44N50Q3
MOSFET N-CH 500V 44A TO247AD
قسمت # NOVA:
312-2299708-IXFH44N50Q3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFH44N50Q3
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 500 V 44A (Tc) 830W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247AD (IXFH)
شماره محصول پایه IXFH44
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Q3 Class
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 44A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 140mOhm @ 22A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 6.5V @ 4mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 93 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)500 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 4800 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 830W (Tc)