APT21M100J
MOSFET N-CH 1000V 21A ISOTOP
قسمت # NOVA:
312-2313399-APT21M100J
شماره قطعه سازنده:
APT21M100J
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 1000 V 21A (Tc) 462W (Tc) Chassis Mount ISOTOP®
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهMicrochip Technology
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبChassis Mount
بسته دستگاه تامین کننده ISOTOP®
شماره محصول پایه APT21M100
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهPOWER MOS 8™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 21A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 380mOhm @ 16A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 2.5mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 260 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردSOT-227-4, miniBLOC
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)1000 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 8500 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 462W (Tc)