BSZ063N04LS6ATMA1
MOSFET N-CH 40V 15A/40A TSDSON
قسمت # NOVA:
312-2287763-BSZ063N04LS6ATMA1
شماره قطعه سازنده:
BSZ063N04LS6ATMA1
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 15A (Ta), 40A (Tc) 2.5W (Ta), 38W (Tc) Surface Mount PG-TSDSON-8-FL
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TSDSON-8-FL
شماره محصول پایه BSZ063
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™ 6
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 15A (Ta), 40A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 6.3mOhm @ 20A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.3V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 9.5 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 650 pF @ 20 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2.5W (Ta), 38W (Tc)