STF100N6F7
MOSFET N-CH 60V 46A TO220FP
قسمت # NOVA:
312-2288750-STF100N6F7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STF100N6F7
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 60 V 46A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220FP
شماره محصول پایه STF100
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهSTripFET™ F7
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 46A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 5.6mOhm @ 23A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 30 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3 Full Pack
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1980 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 25W (Tc)