FCPF650N80Z
POWER FIELD-EFFECT TRANSISTOR, N
قسمت # NOVA:
312-2275768-FCPF650N80Z
شماره قطعه سازنده:
FCPF650N80Z
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 800 V 8A (Tc) 30.5W (Tc) Through Hole TO-220F
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهFairchild Semiconductor
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220F
شماره محصول پایه FCPF650
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهSuperFET® II
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 8A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 650mOhm @ 4A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 800µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 35 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3 Full Pack
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)800 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1565 pF @ 100 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 30.5W (Tc)