STD80N3LL
MOSFET N-CH 30V 80A DPAK
قسمت # NOVA:
312-2274651-STD80N3LL
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STD80N3LL
بسته استاندارد:
2,500
N-Channel 30 V 80A (Tc) 75W (Tc) Surface Mount D-PAK (TO-252)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D-PAK (TO-252)
شماره محصول پایه STD80
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 80A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 5.2mOhm @ 40A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 18 nC @ 4.5 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1640 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 75W (Tc)