PSMN012-100YLX
MOSFET N-CH 100V 85A LFPAK56
قسمت # NOVA:
312-2303301-PSMN012-100YLX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PSMN012-100YLX
بسته استاندارد:
1,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 85A (Ta) 238W (Ta) Surface Mount LFPAK56, Power-SO8
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده LFPAK56, Power-SO8
شماره محصول پایه PSMN012
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهTrenchMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 85A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 11.9mOhm @ 25A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.1V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 118 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردSC-100, SOT-669
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 7973 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 238W (Ta)