NTLUS3A18PZCTCG
MOSFET P-CH 20V 5.1A 6UDFN
قسمت # NOVA:
312-2300885-NTLUS3A18PZCTCG
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NTLUS3A18PZCTCG
بسته استاندارد:
3,000
P-Channel 20 V 5.1A (Ta) - Surface Mount 6-UDFN (2x2)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهonsemi
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 6-UDFN (2x2)
شماره محصول پایه NTLUS3
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 5.1A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)1.5V, 4.5V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 18mOhm @ 7A, 4.5V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 1V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 28 nC @ 4.5 V
ویژگی FET-
بسته / مورد6-UDFN Exposed Pad
Vgs (حداکثر)±8V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)20 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2240 pF @ 15 V