MCU90N02-TP
MOSFET N-CH 20V 90A DPAK
قسمت # NOVA:
312-2285059-MCU90N02-TP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
MCU90N02-TP
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 20 V 90A (Tc) 45W (Tc) Surface Mount D-Pak
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهMicro Commercial Co
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D-Pak
شماره محصول پایه MCU90N02
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 90A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)1.8V, 4.5V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 4.5mOhm @ 20A, 4.5V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 1V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 105 nC @ 4.5 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±10V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)20 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 3250 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 45W (Tc)