DMT6004LPS-13
MOSFET N-CH 60V 22A PWRDI5060
قسمت # NOVA:
312-2281355-DMT6004LPS-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMT6004LPS-13
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 60 V 22A (Ta), 90A (Tc) 2.1W (Ta), 105W (Tc) Surface Mount PowerDI5060-8
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerDI5060-8
شماره محصول پایه DMT6004
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 22A (Ta), 90A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 2.8mOhm @ 25A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 96.3 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 4515 pF @ 30 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2.1W (Ta), 105W (Tc)