STB100N10F7
MOSFET N-CH 100V 80A D2PAK
قسمت # NOVA:
312-2290667-STB100N10F7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STB100N10F7
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 80A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D²PAK (TO-263)
شماره محصول پایه STB100
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهDeepGATE™, STripFET™ VII
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 80A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 8mOhm @ 40A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 61 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 4369 pF @ 50 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 150W (Tc)