NTMT064N65S3H
MOSFET N-CH 650V 40A 4TDFN
قسمت # NOVA:
312-2283540-NTMT064N65S3H
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
NTMT064N65S3H
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 650 V 40A (Tc) 260W (Tc) Surface Mount 4-TDFN (8x8)
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 4-TDFN (8x8)
شماره محصول پایه NTMT064
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 40A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 64mOhm @ 20A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4V @ 3.9mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 82 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد4-PowerTSFN
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)650 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 3745 pF @ 400 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 260W (Tc)