STP14NK50ZFP
MOSFET N-CH 500V 14A TO220FP
قسمت # NOVA:
312-2278419-STP14NK50ZFP
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STP14NK50ZFP
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 500 V 14A (Tc) 35W (Tc) Through Hole TO-220FP
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220FP
شماره محصول پایه STP14
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهSuperMESH™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 14A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 380mOhm @ 6A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 100µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 92 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3 Full Pack
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)500 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2000 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 35W (Tc)