IXFH120N20P
MOSFET N-CH 200V 120A TO247AD
قسمت # NOVA:
312-2299467-IXFH120N20P
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFH120N20P
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 200 V 120A (Tc) 714W (Tc) Through Hole TO-247AD (IXFH)
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-247AD (IXFH)
شماره محصول پایه IXFH120
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Polar
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 120A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 22mOhm @ 500mA, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 4mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 152 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)200 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 6000 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 714W (Tc)