PMPB215ENEAX
MOSFET N-CH 80V 1.9A DFN2020MD-6
قسمت # NOVA:
312-2290042-PMPB215ENEAX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PMPB215ENEAX
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 80 V 1.9A (Ta) 1.6W (Ta), 15.6W (Tc) Surface Mount DFN2020MD-6
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهNexperia USA Inc.
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DFN2020MD-6
شماره محصول پایه PMPB215
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهAutomotive, AEC-Q101
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 1.9A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 230mOhm @ 1.9A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.7V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 7.2 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد6-UDFN Exposed Pad
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)80 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 215 pF @ 40 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1.6W (Ta), 15.6W (Tc)