XP162A12A6PR-G
MOSFET P-CH 20V 2.5A SOT89
قسمت # NOVA:
312-2274300-XP162A12A6PR-G
شماره قطعه سازنده:
XP162A12A6PR-G
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 20 V 2.5A (Ta) 2W (Ta) Surface Mount SOT-89
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهTorex Semiconductor Ltd
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده SOT-89
شماره محصول پایه XP162A
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 2.5A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)2.5V, 4.5V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 170mOhm @ 1.5A, 4.5V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID -
ویژگی FET-
بسته / موردTO-243AA
Vgs (حداکثر)±12V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)20 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 310 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2W (Ta)