DMP3007SPS-13
MOSFET P-CH 30V 90A PWRDI5060-8
قسمت # NOVA:
312-2300098-DMP3007SPS-13
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
DMP3007SPS-13
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 30 V 90A (Tc) 2.7W (Ta) Surface Mount PowerDI5060-8
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهDiodes Incorporated
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerDI5060-8
شماره محصول پایه DMP3007
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 90A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 7mOhm @ 15A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 64.2 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±25V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2826 pF @ 15 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2.7W (Ta)