PSMN5R3-25MLDX
PSMN5R3-25MLD - N-CHANNEL 25V, L
قسمت # NOVA:
312-2274376-PSMN5R3-25MLDX
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
PSMN5R3-25MLDX
بسته استاندارد:
1
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 25 V 70A (Tc) 51W (Tc) Surface Mount LFPAK33
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهNXP USA Inc.
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسله-
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 70A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 5.9mOhm @ 15A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.2V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 12.7 nC @ 10 V
ویژگی FETSchottky Diode (Body)
بسته / موردSOT-1210, 8-LFPAK33 (5-Lead)
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)25 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 858 pF @ 12 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 51W (Tc)