STB11NM80T4
MOSFET N-CH 800V 11A D2PAK
قسمت # NOVA:
312-2273336-STB11NM80T4
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STB11NM80T4
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 800 V 11A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount D2PAK
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -65°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D2PAK
شماره محصول پایه STB11
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهMDmesh™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 11A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 400mOhm @ 5.5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 43.6 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Vgs (حداکثر)±30V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)800 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1630 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 150W (Tc)