IXTY26P10T
MOSFET P-CH 100V 26A TO252
قسمت # NOVA:
312-2274261-IXTY26P10T
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXTY26P10T
بسته استاندارد:
70
برگه اطلاعات فنی:
P-Channel 100 V 26A (Tc) 150W (Tc) Surface Mount TO-252AA
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده TO-252AA
شماره محصول پایه IXTY26
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهTrenchP™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 26A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 90mOhm @ 13A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 52 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±15V
نوع FETP-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 3820 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 150W (Tc)