TK1R5R04PB,LXGQ
MOSFET N-CH 40V 160A D2PAK
قسمت # NOVA:
312-2297417-TK1R5R04PB,LXGQ
شماره قطعه سازنده:
TK1R5R04PB,LXGQ
بسته استاندارد:
1,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 40 V 160A (Ta) 205W (Tc) Surface Mount D2PAK+
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهToshiba Semiconductor and Storage
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 175°C
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده D2PAK+
شماره محصول پایه TK1R5R04
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهU-MOSIX-H
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 160A (Ta)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)6V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 1.5mOhm @ 80A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3V @ 500µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 103 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)40 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 5500 pF @ 10 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 205W (Tc)