IPW60R070CFD7XKSA1
MOSFET N-CH 650V 31A TO247-3
قسمت # NOVA:
312-2283645-IPW60R070CFD7XKSA1
شماره قطعه سازنده:
IPW60R070CFD7XKSA1
بسته استاندارد:
30
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 650 V 31A (Tc) 156W (Tc) Through Hole PG-TO247-3-21
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO247-3-21
شماره محصول پایه IPW60R070
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهCoolMOS™ CFD7
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 31A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 70mOhm @ 15.1A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 760µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 67 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-247-3
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)650 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 2721 pF @ 400 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 156W (Tc)