IXFP90N20X3M
MOSFET N-CH 200V 90A TO220
قسمت # NOVA:
312-2293994-IXFP90N20X3M
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFP90N20X3M
بسته استاندارد:
50
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 200 V 90A (Tc) 36W (Tc) Through Hole TO-220 Isolated Tab
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-220 Isolated Tab
شماره محصول پایه IXFP90
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Ultra X3
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 90A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 12.8mOhm @ 45A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 1.5mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 78 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)200 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 5420 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 36W (Tc)