IPD80R2K8CEATMA1
MOSFET N-CH 800V 1.9A TO252-3
قسمت # NOVA:
312-2291223-IPD80R2K8CEATMA1
شماره قطعه سازنده:
IPD80R2K8CEATMA1
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 800 V 1.9A (Tc) 42W (Tc) Surface Mount PG-TO252-3
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TO252-3
شماره محصول پایه IPD80R2
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهCoolMOS™ CE
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 1.9A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 2.8Ohm @ 1.1A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3.9V @ 120µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 12 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)800 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 290 pF @ 100 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 42W (Tc)