TPH1R005PL,L1Q
MOSFET N-CH 45V 150A 8SOP
قسمت # NOVA:
312-2282674-TPH1R005PL,L1Q
شماره قطعه سازنده:
TPH1R005PL,L1Q
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 45 V 150A (Tc) 960mW (Ta), 170W (Tc) Surface Mount 8-SOP Advance (5x5)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهToshiba Semiconductor and Storage
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده 8-SOP Advance (5x5)
شماره محصول پایه TPH1R005
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهU-MOSIX-H
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 150A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 1.04mOhm @ 50A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.4V @ 1mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 99 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerVDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)45 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 9600 pF @ 22.5 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 960mW (Ta), 170W (Tc)