STL3N10F7
MOSFET N-CH 100V 4A POWERFLAT
قسمت # NOVA:
312-2272559-STL3N10F7
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STL3N10F7
بسته استاندارد:
3,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 100 V 4A (Tc) 2.4W (Tc) Surface Mount PowerFlat™ (2x2)
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهSTMicroelectronics
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PowerFlat™ (2x2)
شماره محصول پایه STL3
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهDeepGATE™, STripFET™ VII
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 4A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 70mOhm @ 2A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 4.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 7.8 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد6-PowerWDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)100 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 408 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 2.4W (Tc)