BSC011N03LSTATMA1
MOSFET N-CH 30V 39A/100A TDSON
قسمت # NOVA:
312-2292271-BSC011N03LSTATMA1
شماره قطعه سازنده:
BSC011N03LSTATMA1
بسته استاندارد:
5,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 30 V 39A (Ta), 100A (Tc) 3W (Ta), 115W (Tc) Surface Mount PG-TDSON-8 FL
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-TDSON-8 FL
شماره محصول پایه BSC011
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 39A (Ta), 100A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 1.1mOhm @ 30A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 48 nC @ 4.5 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerTDFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)30 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 6300 pF @ 15 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 3W (Ta), 115W (Tc)