IPT010N08NM5ATMA1
TRENCH 40<-<100V PG-HSOF-8
قسمت # NOVA:
312-2299069-IPT010N08NM5ATMA1
شماره قطعه سازنده:
IPT010N08NM5ATMA1
بسته استاندارد:
2,000
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 80 V 43A (Ta), 425A (Tc) 3.8W (Ta), 375W (Tc) Surface Mount PG-HSOF-8
More Information
دسته بندیترانزیستور - FET، ماسفت - تک
سازندهInfineon Technologies
RoHS 1
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده PG-HSOF-8
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهOptiMOS™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 43A (Ta), 425A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)6V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 1.05mOhm @ 150A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 3.8V @ 280µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 223 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / مورد8-PowerSFN
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)80 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 16000 pF @ 40 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 3.8W (Ta), 375W (Tc)