IXFK120N30P3
MOSFET N-CH 300V 120A TO264AA
قسمت # NOVA:
312-2273431-IXFK120N30P3
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
IXFK120N30P3
بسته استاندارد:
25
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 300 V 120A (Tc) 1130W (Tc) Through Hole TO-264AA (IXFK)
RoHS 1
دمای عملیاتی -55°C ~ 150°C (TJ)
نوع نصبThrough Hole
بسته دستگاه تامین کننده TO-264AA (IXFK)
شماره محصول پایه IXFK120
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهHiPerFET™, Polar3™
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 120A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 27mOhm @ 60A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 5V @ 4mA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 150 nC @ 10 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-264-3, TO-264AA
Vgs (حداکثر)±20V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)300 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 8630 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 1130W (Tc)