STD35NF06LT4
MOSFET N-CH 60V 35A DPAK
قسمت # NOVA:
312-2282610-STD35NF06LT4
سازنده:
شماره قطعه سازنده:
STD35NF06LT4
بسته استاندارد:
2,500
برگه اطلاعات فنی:
N-Channel 60 V 35A (Tc) 80W (Tc) Surface Mount DPAK
بسته بندیTape & Reel (TR)
دمای عملیاتی -55°C ~ 175°C (TJ)
نوع نصبSurface Mount
بسته دستگاه تامین کننده DPAK
شماره محصول پایه STD35
فن آوریMOSFET (Metal Oxide)
سلسلهSTripFET™ II
جریان - تخلیه مداوم (Id) @ 25°C 35A (Tc)
ولتاژ درایو (حداکثر Rds روشن، حداقل Rds روشن)4.5V, 10V
Rds روشن (حداکثر) @ ID، Vgs 17mOhm @ 17.5A, 10V
Vgs(th) (حداکثر) @ ID 2.5V @ 250µA
شارژ دروازه (Qg) (حداکثر) @ Vgs 33 nC @ 4.5 V
ویژگی FET-
بسته / موردTO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Vgs (حداکثر)±16V
نوع FETN-Channel
تخلیه به ولتاژ منبع (Vdss)60 V
ظرفیت ورودی (Ciss) (حداکثر) @ Vds 1700 pF @ 25 V
اتلاف نیرو (حداکثر) 80W (Tc)